Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central London

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central Londen ligt op 3 km afstand van de Madame Tussauds Londen en op 10 minuten lopen van Pimlico metrostation.

Deze accommodatie is ingericht met een bureau en bevat moderne faciliteiten zoals een flatscreen TV met satellietzenders.

Dit appartement ligt op 2 km afstand van het treinstation Charing Cross en in de onmiddellijke nabijheid van de St. Gabriel's Church. Het St. James's Park ligt op 25 minuten wandelafstand van het appartement. Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central London heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt binnen het bereik van Victoria Coach busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central Londen
Stunning 2-Bed, 2-Bath Property In Central London
Mobiele prijsaanbieding

Stunning 2-Bed, 2-Bath Property In Central London

9.0
Schitterend 30 beoordelingen
38 m van de accommodatie
Beautiful Flat In Westminster
Mobiele prijsaanbieding

Beautiful Flat In Westminster

8.8
Fantastisch 77 beoordelingen
200 m van de accommodatie
USD 574 USD 517
per nacht
Classic Studio In Pimlico, London
Mobiele prijsaanbieding

Classic Studio In Pimlico, London

8.1
Heel goed 6 beoordelingen
226 m van de accommodatie
USD 268 USD 241
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    17 km

    Treinstations

    Victoria Station
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central London?
      Populaire plekken in de buurt van Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central London zijn onder andere het St. James's Park, de Madame Tussauds Londen, de Covent Garden.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central London te verblijven?
      De huurprijs van Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central London is £457.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central London?
      Restaurants in de buurt van Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central London zijn onder andere The Marquis of Westminster en Century restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Is er een wasmachine in het appartement?
      Ja, bij het appartement is een wasmachine aanwezig.
    • ❓
      Is er een bureau voor gasten bij Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central London?
      Ja, Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central London is voorzien van een werkruimte.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    17 km

    Treinstations

    Victoria Station
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Entire 2 Bedrooms Flat In Victoria, Central Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten